Brother LC-125XLC Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI- 581 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 932XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon PGI-570 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 950XL High Yield Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 951XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 34 Ultra Ink Cartridge - Magenta
| IN STOCK |
Brother LC223Y Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-512 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 57 Tri-color Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Matte black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 130 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 40 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -25 - 55 °C |
| WEIGHT | 205 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 202 mm |