|
Expected to ship within 8 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
HP 950XL High Yield Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T0711 High Capacity Ink Cartridge Twin Pack - Black
| IN STOCK |
HP 364 Ink Cartridge - Yellow
| IN STOCK |
HP 302XL Ink Cartridge (Cyan, Magenta, Yellow)
| IN STOCK |
Brother LC-123M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-9 Green Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Yellow Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-40 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302 Multi-pack Ink Cartridge (Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
Epson T0715 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-526 BK Ink Cartridge for Canon Pixma Black
| IN STOCK |
Canon CLI-55XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
HP 934XL Ink C2P23AE Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 8.29 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| BLACK PAGE YIELD | 315 pages |
| COLOR PAGE YIELD | 315 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 150 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 124 mm |