|
Expected to ship within 11 days of order Free shipping within Ireland! |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
Arctic P12 120mm CPU Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate 2 - CPU IHS Heatsink Removal Tool
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua CPU Cooler NH-D15 S2011/1156/1155/1150/AM2/2+/3/3+/FM1/2/2+ 140mm 12V Retail
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+, LGA 2011-v3 (Socket R) |
| ROTATION SPEED (RPM) | 1500 RPM |
| MAX NOISE LEVEL | 24.6 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminium, Copper |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 14 cm |
| TYPE | Cooler |
| DIMENSIONS | 150 mm |
| WEIGHT | 1.15 kg |
| COLOR | Copper, Metallic |