Samsung Odyssey G7 32 Inch 3840 x 2160 4K Ultra HD LED Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
ViewSonic TD1655 15.6" Touchscreen 1920 x 1080 Full HD Computer Monitor
| IN STOCK |
AsRock Phantom Gaming FHD 1920 x 1080 pixels Curved Monitor - 27in
| IN STOCK |
| SCREEN SIZE | 68.6 cm (27") |
| RESOLUTION | 2560 x 1440 pixels |
| SUPPORTED RESOLUTIONS | 2560 x 1440 |
| DISPLAY TYPE | VA |
| ANTI-GLARE | Matt |
| REFRESH RATE | 165 Hz |
| VIEWING ANGLE | 178° |
| DISPLAY COLORS | 16.7 million colours |
| BRIGHTNESS | 250 cd/m² |
| CONTRAST RATIO | Curved |
| RESPONSE TIME | 4 ms |
| ASPECT RATIO | 16:9 |
| INPUT CONNECTORS | 2 |
| COLOR | Black, Red |
| DIMENSIONS | 528.6 mm |
| PACKAGE CONTENTS | AC, DisplayPort, HDMI |
| WALL MOUNTABLE | Yes |