|
Expected to ship within 9 days of order Free shipping within Ireland! |
ZOTAC GAMING GeForce RTX 5080 AMP Extreme Infinity 16GB GDDR7 Graphics Card
| IN STOCK |
MSI GeForce GT 710 Low Profile Graphics Card - 2 GB
| IN STOCK |
MSI GT 710 2GD3H LP Graphics Card
| IN STOCK |
PowerColor Radeon Hellhound RX 9070 XT 16GB GDDR6 3-Fan Graphics Card
| IN STOCK |
Gigabyte NVIDIA GeForce GT 1030 2GB GDDR4 Graphics Card
| IN STOCK |
Asrock Challenger Intel Arc A380 GDDR6 6GB Graphics Card
| IN STOCK |
ASUS Dual AMD Radeon RX6600XT 8GB GDDR6 Graphics Card
| IN STOCK |
PNY NVIDIA RTX A4500 20GB GDDR6 Professional Graphics Card
| IN STOCK |
Asus Nvidia Geforce GT730 2GB GDDR5 Low Profile Graphics Card
| IN STOCK |
PNY NVIDIA RTX 6000 Ada Gen GDDR6 Graphics Card - 48GB
| IN STOCK |
Inno3D NVIDIA GeForce GT 1030 2GB GDDR5 Graphics Card
| IN STOCK |
Gigabyte GeForce RTX 5080 Gaming 16GB GDDR7 Gaming Graphics Card
| IN STOCK |
Sparkle Intel Arc A380 ELF DDR6 HDMI 2000MHz 6GB Single Fan Graphics Card - Blue
| IN STOCK |
ASUS GeForce GT 730 NVIDIA 2GB GDDR5 Graphics Card
| IN STOCK |
Asus Prime GE Force RTX 5080 NVIDIA 16GB GDDR7 Graphics Card
| IN STOCK |
| CHIPSET MANUFACTURER | NVIDIA |
| MEMORY SIZE | 24 GB |
| MEMORY TECHNOLOGY | GDDR6 |
| MEMORY BUS | 192 bit |
| INTERFACE | PCI Express x16 4.0 |
| COOLING TYPE | Active |
| DISPLAY PORTS | 4 |
| DISPLAY PORTS | 4 |
| DVI PORTS | 4 |
| DIMENSIONS | 111.8 mm |
| PRODUCT WEIGHT | 1.08 kg |
| CUDA CORES | Yes |
| COLOR | Black |