Logitech K400 Plus Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Medical Grade Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso Tru Form Ergonomic USB QWERTY Black Keyboard - US International
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Low Profile USB Wired Waterproof Keyboard - Black, US English Layout
| IN STOCK |
Adesso Keyboard USB QWERTY Desktop Multimedia Keyboard - US English
| IN STOCK |
Seal Shield Glow2 USB English Keyboard - White
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - White
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal Medical Grade Keyboard White - US Layout
| IN STOCK |
Adesso USB PS2 QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Washable Keyboard USB K64407US Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired USB Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Kensington RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech MX Palm Rest Keyboard - Gray
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Carbon |
| DESIGN STYLE | Gaming |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| BATTERY | 2 |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Yes |
| DIMENSIONS | 150 x 368 x 22 mm |
| WEIGHT | 810 g |
| MATERIAL | Aluminium |
| FORM FACTOR | Tenkeyless (80 - 87%) |