|
Expected to ship within 5 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Corsair iCUE QL140 RGB 140mm Computer Case Fans - Dual Pack
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x10 FLX 40mm 4500RPM Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Reversed Blade Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker B12-P ARGB 120MM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 80mm 1200RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 29.7dBA Computer Case Fan - Black Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-3 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks D30 PWM D-RGB 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-2 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN TL Wireless LCD Fan, ARGB, PWM - Reverse Blade, 120mm, Black
| IN STOCK |
Noctua 140mm Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 3000 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 36.9 dB |
| AIRFLOW | 83.9 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 7 - 13.2 V |
| POWER CONSUMPTION | 3.6 W |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| WEIGHT | 227 g |