|
Expected to ship within 7 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 92mm 2500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
Jonsbo 92MM Processor Heatsink Radiator Computer Cooling System - Black
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate X - CPU IHS Heatsink Removal Tool for Skylake X and Kaby Lake X CPUs
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Enermax AXE 140MM Silent Edition Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1700 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 3500 RPM |
| AIR FLOW | 56.84 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 36.5 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminium |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 9.2 cm |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| TYPE | Air cooler |
| DIMENSIONS | 96.6 mm |
| COLOR | Black, Stainless steel |