Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate 2 - CPU IHS Heatsink Removal Tool
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Noctua CPU Cooler NH-D15 S2011/1156/1155/1150/AM2/2+/3/3+/FM1/2/2+ 140mm 12V Retail
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 92mm 2500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1156 (Socket H) |
| BEARING TYPE | Enter |
| ROTATION SPEED (RPM) | 3000 RPM |
| MAX NOISE LEVEL | 30.54 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminium |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 9.2 cm |
| TYPE | Cooler |
| CONNECTORS | 4pin PWM |
| DIMENSIONS | 94.8 x 94.8 x 62.3 mm |
| WEIGHT | 326 g |
| COLOR | Black |