Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - Red
| IN STOCK |
NGS Wired Optical Mouse 1200 DPI - Crew Red
| IN STOCK |
Targus USB Type-A Compact Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Kensington for Life Wireless Mouse
| IN STOCK |
Logitech M90 USB Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse S60B Wireless USB Optical Nano Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Bee Wireless Ergonomic Silent Mouse, Blue
| IN STOCK |
ASUS ROG GLadius III Mouse
| IN STOCK |
Marvo Scorpion M312 USB RGB Black Programmable Gaming Mouse, Optical Sensor, 7 Buttons
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Mid Size Right Hand Wireless Mouse - Sapphire Blue
| IN STOCK |
Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - White, Black
| IN STOCK |
NGS Fog Pro, Wireless Silent Mouse, Blue
| IN STOCK |
NGS Moth, Wired Ergonomic and Silent Mouse with Adjustable DPI and USB Type-C Adapter, Gray
| IN STOCK |
Adesso iMouse S50L Wireless Optical Mini Mouse - Blue
| IN STOCK |
Corsair Harpoon RGB Wireless USB Optical Gaming Mouse
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 12000 DPI |
| COLOUR | White |
| WEIGHT | 68 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Blue, Green, Red |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 66 mm |