Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC Custom Mounting Frame
| IN STOCK |
Enermax AXE 140MM Silent Edition Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 92mm 2500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | Not supported |
| ROTATION SPEED (RPM) | 1800 RPM |
| AIR FLOW | 50.79 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 30 dB |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 12 cm |
| TYPE | Cooler |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| COLOR | Grey |