16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler microDuo 3C USB-A + USB-C Interfaces USB3.0
| IN STOCK |
64GB Apricorn USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Kingston Ironkey Keypad 200 AES-256 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Verbatim Store N Go USB2.0 Type A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| IN STOCK |
4GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Thor USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB FROZEN Elsa USB Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology Data Traveler Kyson USB3.2 Type A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| FEATURES | Magnet proof, Shock resistant, Temperature proof, Waterproof, X-ray proof |
| TRANSFER RATES | 300 MB/s |
| COLOUR | Grey |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| TEMPERATURE RANGE | -25 - 85 °C |
| DIMENSIONS | 15.5 mm |