|
Expected to ship within 12 days of order Free shipping within Ireland! |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Jonsbo 92MM Processor Heatsink Radiator Computer Cooling System - Black
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Startech FAN1156PWM Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate 2 - CPU IHS Heatsink Removal Tool
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket FM1, Socket FM2 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 1500 RPM |
| MAX NOISE LEVEL | 22.4 dB |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 12 cm |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| TYPE | Cooler |
| DIMENSIONS | 158 mm |
| WEIGHT | 755 g |
| COLOR | Brown, Stainless steel |