|
Expected to ship within 8 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
NGS BOW Optical Wireless Mouse with 5 Buttons, Black
| IN STOCK |
Adesso HC-3003US Wired Optical Mouse
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Right Handed Wired Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Easy Gamma, 2.4Ghz Wireless Optical Mouse with Nano Receiver, 1200DPI, Black
| IN STOCK |
Logitech G203 Lightsync Gaming Mouse
| IN STOCK |
Logitech G G305 Lightspeed Ambidextrous RF Wireless Bluetooth Optical Gaming Mouse - White
| IN STOCK |
Adesso iMouse S8R Wired Retractable Optical Mini Mouse - Red
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm Medical Grade Optical Mouse 800 DPI - White
| IN STOCK |
NGS Flame-C, Wired Optical USB-C Mouse, Black
| IN STOCK |
Logitech M190 Full Size Wireless Mouse - Blue
| IN STOCK |
Kensington for Life Wireless Mouse
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm Medical Grade Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Kensington Orbit Optical Trackball USB Wired Mouse - Silver
| IN STOCK |
Logitech Wireless M185 RF Wireless Optical Mouse - Blue
| IN STOCK |
Adesso iMouse M300W Wireless Bluetooth Optical Mouse - White
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 1000 DPI |
| COLOUR | Graphite, Grey |
| WEIGHT | 85 g |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 3 |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 61.7 mm |