|
Expected to ship within 8 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
| IN STOCK |
Canon PG-545XL High Yield Fine Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
Epson 29 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-580 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301 Ink Cartridge (Cyan, Magenta, Yellow)
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Photo Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-570 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-545 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Ink Cartridge Magenta
| IN STOCK |
Canon PGI-35 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Multi-pack Ink Cartridge (Black, Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 80 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | CZ133A |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 60 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 119 mm |