Kensington KB Slim Type Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K780 Multi-device Wireless Bluetooth Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Adesso USB Luminous 4X Large Print Multimedia Desktop Keyboard - US English Layout -Black, Yellow
| IN STOCK |
Adesso Tru Form Ergonomic USB QWERTY Black Keyboard - US International
| IN STOCK |
ASUS TUF Gaming K1 RGB USB Wired Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso Mini USB with Optical Trackball Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K860 Ergonomic RF Wireless Bluetooth Keyboard - Graphite
| IN STOCK |
Logitech G213 Prodigy USB -- QWERTY Keyboard -- US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Meditech Magic Medical Grade USB QWERTY Keyboard - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Keyboard Silver Storm Washable Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech Wireless Touch K400 Plus RF Wireless Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal Medical Grade Keyboard White - US Layout
| IN STOCK |
Adesso Slim Touch Mini With Touchpad USB QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso Wireless 2.4GHz RF Mini Trackball Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K845 Mechanical Illuminated USB Wired Keyboard - Aluminum, Black
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Carbon |
| DESIGN STYLE | Gaming |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Yes |
| DIMENSIONS | 150 x 475 x 22 mm |
| WEIGHT | 1.02 kg |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |