32GB G.Skill DDR4 PC4-25600 3200MHz Ripjaws V for Intel Z170/X99 CL16 Dual Channel kit (2x16GB) 1.35V
| IN STOCK |
16GB Corsair Dominator Platinum RGB Series 3200MHz CL16 DDR4 Dual Memory Kit (2x8GB)
| IN STOCK |
32GB Crucial 3200MHz PC4-25600 CL22 1.2 V 288-pin DDR4 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
4GB Silicon Power DDR4 U-DIMM Desktop DDR4-2666MHz, CL19, 4GBx1
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology DDR4 3200MHz CL22 Memory Module (1x16GB)
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 PC4-24000 3000MHz Ripjaws V Red CL16 Dual Channel kit (2x8GB) 1.35V
| IN STOCK |
64GB G.Skill Trident Z Neo DDR4 3200MHz PC4-25600 CL16 RGB Quad Channel Kit (4x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 TridentZ RGB 3200Mhz PC4-25600 CL16 1.35V Dual Channel Kit (2x16GB) for Intel/AMD
| IN STOCK |
32GB G.Skill Trident Z Neo DDR4 3600MHz PC4-28800 CL16 (16-19-19-39) RGB Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
16GB Team Group Delta DDR4 3600MHz CL18 Dual Channel Memory Kit (2 x 8GB) - White
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 3200MHz Sniper X PC4-25600 CL16 Dual Channel Kit (2x 8GB) Urban Camo
| IN STOCK |
32GB Kingston Value Ram DDR4 3200MHz CL22 Memory Module (1 x 32GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 TridentZ RGB 3600Mhz PC4-28800 CL18 1.35V Dual Channel Kit (2x16GB)
| IN STOCK |
128GB G.Skill DDR4 Trident Z 3200Mhz PC4-25600 CL16 Silver/Black 1.35V Octuple Channel Kit (8x 16GB)
| IN STOCK |
64GB Kingston Fury Renegade 3200MHz DDR4 Dual Memory Kit (2 x 32GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| MEMORY TYPE | DDR4 |
| MEMORY SPEED | 3200 MHz |
| SINGLE/DUAL/TRIPLE | Quad channel kit |
| VOLTAGE | 1.35 V |
| ERROR CHECKING | No |
| HEATSINK COLOR | Black |
| REGISTERED | Unregistered (unbuffered) |
| CONFIGURATION | 4 x 8 GB |
| FEATURES | Yes |