|
Expected to ship within 11 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Adesso iMouse S50 Wireless RF Optical Mini Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse T30 Wireless Trackball Optical Mouse
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Purple
| IN STOCK |
NEON Optical Mouse USB2.0 Dual-button with scroll-wheel Black/Yellow
| IN STOCK |
Logitech M190 Full-Size Wireless Mouse - Grey
| IN STOCK |
NGS 2.4Ghz Wireless Optical Mouse 3 Buttons, NGS Haze
| IN STOCK |
NGS Dew, 2.4Ghz Wireless Silent Mouse, Gray
| IN STOCK |
NEON Optical USB Mouse Dual-button with scroll-wheel Black/Green
| IN STOCK |
Logitech M185 Wireless Mouse Red
| IN STOCK |
Logitech M185 Wireless Mouse Grey
| IN STOCK |
Logitech G G305 Lightspeed Wireless Gaming Mouse
| IN STOCK |
Logitech M171 Wireless USB Mouse - Blue
| IN STOCK |
Adesso iMouse S8B LED Optical Wired USB Retractable Mini Mouse
| IN STOCK |
NGS GMX-200, Wireless Gaming Mouse with LED Lights, Black
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Multimode Mouse, SHELL RB
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 6400 DPI |
| COLOUR | White |
| WEIGHT | 126 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 5 |
| CABLE LENGTH | 2.1 m |
| DIMENSIONS | 126 mm |