der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Delid Die Mate for Ryzen 7000/8X00G CPUs
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC Custom Mounting Frame
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
Startech FAN1156PWM Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate 2 - CPU IHS Heatsink Removal Tool
| IN STOCK |
Arctic P12 120mm CPU Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Thermaltake Gravity i2 92mm CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | Socket AM4, Socket AM5 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 1800 RPM |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 11.3 cm |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| TYPE | Cooler |
| DIMENSIONS | 133 mm |
| WEIGHT | 734 g |
| COLOR | Aluminium, Black, White |