Canon PGI-9 Green Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301 Ink Cartridge (Cyan, Magenta, Yellow)
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
| IN STOCK |
HP 935XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Canon CLI-551GY XL Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302 Multi-pack Ink Cartridge (Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
Canon PGI-550PGBK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-545 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Yellow Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 950XL High Yield Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Multi-pack Ink Cartridge (Black, Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Matte black |
| INK VOLUME | 300 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | P2V83A |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 20 - 25 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 450 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 283 mm |