Canon CLI-571 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP DesignJet 728 Ink Cartridge - Matte Black
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-22UM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-125XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302 Multi-pack Ink Cartridge (Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
Canon PGI-35 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI- 581 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC985BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 29XL T299140 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Magenta |
| INK VOLUME | 6 ml |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| INK DROP SIZE | 5.5 pl HDW, 1.3 pl LDW |
| PRINT HEAD NOZZLES | 336 HDW, 336 LDW |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 40 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 70 °C |
| WEIGHT | 30 g |