|
Expected to ship within 9 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Canon CLI-521 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLY Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-125XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-512 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 933XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-72 Grey, Photo Black, Photo Cyan, Photo Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Cyan Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-125XLRBWBP Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301XL High Yield Ink Cartridge CH563EE Black
| IN STOCK |
Canon CLI-551GY XL Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302 Multi-pack Ink Cartridge (Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
Epson T0715 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Cyan |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | C2P24AE |
| COLOR PAGE YIELD | 825 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | 0 - 45 °C |
| WEIGHT | 30 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 106 mm |