|
Expected to ship within 9 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Canon PG-512 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 56 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-40 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-5 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon Ink CL-41 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-127XLBK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 62XL Tri-Color Printer Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-9 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC985BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Magenta |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | C2P25AE |
| COLOR PAGE YIELD | 825 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | 0 - 45 °C |
| WEIGHT | 30 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 106 mm |