Canon CLI-581 XXL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-55XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC985BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-40 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551XL BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 34 Ultra Ink Cartridge - Magenta
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Epson T0715 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Cyan Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-8C Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Magenta |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | D8J08A |
| COLOR PAGE YIELD | 6600 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 180 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 241.7 mm |