Canon PGI-1500 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 920XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T0711 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 950XL High Yield Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-570 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-8C Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Magenta Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T1285 Black, Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | D8J10A |
| BLACK PAGE YIELD | 10000 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 350 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 270.9 mm |