|
Expected to ship within 6 days of order Free shipping within Ireland! |
Epson 33 Black, Yellow, Cyan, Magenta, Photo Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI- 581 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-40 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T1285 Black, Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571C XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 934XL Ink C2P23AE Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP DesignJet 728 Ink Cartridge - Matte Black
| IN STOCK |
Canon PGI-570 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-521 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-545 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Cyan Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC985BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-123BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Magenta |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | F6T82AE |
| COLOR PAGE YIELD | 7000 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 30 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 170 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 215 mm |