|
Expected to ship within 7 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Canon CLI-571 XL Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon Ink CL-41 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551XL BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-9 Green Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T1285 Black, Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-526 BK Ink Cartridge for Canon Pixma Black
| IN STOCK |
Canon PGI-570 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| IN STOCK |
HP 364 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-8C Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 935XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
HP 934XL Ink C2P23AE Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Magenta |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | F6U17AE |
| COLOR PAGE YIELD | 1450 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 50 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 114 mm |