Canon CLI-581 XXL Photo Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-512 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Epson 33 Black, Yellow, Cyan, Magenta, Photo Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-123BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T0711 High Capacity Ink Cartridge Twin Pack - Black
| IN STOCK |
HP 301 Ink Cartridge (Cyan, Magenta, Yellow)
| IN STOCK |
Canon CL-246 Ink Cartridge Color
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-22UC Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T0715 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-545 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CL-546XL Cyan, Magenta,Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Multi-pack Ink Cartridge (Black, Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
Brother LC-1100HYC Cyan ink cartridge
| IN STOCK |
HP 302 Standard Yield Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | L0R12A |
| BLACK PAGE YIELD | 11000 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 10 - 90 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 370 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 220 mm |