Canon CLI-581 XXL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302XL Ink Cartridge (Cyan, Magenta, Yellow)
| IN STOCK |
Brother LC985BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T0711 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T0715 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T0711 High Capacity Ink Cartridge Twin Pack - Black
| IN STOCK |
Brother LC-22UM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301XL High Yield Ink Cartridge CH563EE Black
| IN STOCK |
HP 364 Ink Cartridge - Yellow
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-570 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Yellow |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | L0R15A |
| COLOR PAGE YIELD | 16000 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 10 - 90 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 350 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 220 mm |