Canon PGI-1500 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302 Standard Yield Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T0715 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Magenta Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-570 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP DesignJet 728 Ink Cartridge - Matte Black
| IN STOCK |
Canon PGI-72 Grey, Photo Black, Photo Cyan, Photo Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302 2-pack Black/Tri-color (Cyan, Magenta, Yellow) Original Ink Cartridges (X4D37AE)
| IN STOCK |
Canon PG-545 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 935XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Canon PGI-550PGBK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551GY XL Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 343.5 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| BLACK PAGE YIELD | 20000 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 10 - 90 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 690 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 224 mm |