16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Viserion USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler Exodia M USB Type A Flash Drive - Black, Blue
| IN STOCK |
256GB SanDisk Cruzer Ultra USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Verbatim Store N Go USB2.0 Type A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
16GB Apricorn SecureKey 3NXC USB Type C Flash Drive
| IN STOCK |
512GB Kingston Technology DataTraveler Max USB3.2 Type-A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Daenerys USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB SanDisk Extreme Pro USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
64GB Apricorn Aegis Secure Key 3z USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| FEATURES | Magnet proof, Shock resistant, Temperature proof, Waterproof, X-ray proof |
| TRANSFER RATES | 300 MB/s |
| COLOUR | Silver |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| TEMPERATURE RANGE | -25 - 85 °C |
| DIMENSIONS | 15.5 mm |