|
Expected to ship within 11 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Noctua CPU Cooler NH-D15 S2011/1156/1155/1150/AM2/2+/3/3+/FM1/2/2+ 140mm 12V Retail
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 92mm 2500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Startech FAN1156PWM Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Jonsbo 92MM Processor Heatsink Radiator Computer Cooling System - Black
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | Socket AM4 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 2500 RPM |
| MAX NOISE LEVEL | 14.8 dB |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 9.2 cm |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| TYPE | Cooler |
| DIMENSIONS | 114 mm |
| WEIGHT | 465 g |
| COLOR | Black |