Epson T0711 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-72 Grey, Photo Black, Photo Cyan, Photo Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 29XL T299140 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-127XLBK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302 Multi-pack Ink Cartridge (Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
Canon CLI-571C XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-521 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CL-546XL Cyan, Magenta,Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 35.7 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | Epson |
| OEM CODE | C13T944140 |
| BLACK PAGE YIELD | 3000 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| STORAGE TEMPERATURE | -20 - 40 °C |
| PACKAGE DIMENSIONS | 40 mm |