| OUT OF STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Deep Blue - USB3.0
| IN STOCK |
256GB Transcend JetFlash 790C USB3.2 Gen 1 (USB Type-C) Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Sandisk Cruzer Glide USB2.0 Black/Red Sliding USB Connector
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 790W USB3.1 Flash Drive - up to 100MB/sec - White Retractable USB
| IN STOCK |
16GB DC Classic Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
64GB Kingston Ironkey D300SM Encrypted USB 3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
64GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive Encryption Support Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler Exodia M USB3.2 Type-A Flash Drive - Black, Turquoise
| IN STOCK |
32GB Apricorn USB3.2 Type-C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| TRANSFER RATES | 100 MB/s |
| COLOUR | Black |
| SECURITY | 128-bit AES |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| MATERIAL | Plastic |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 45 °C |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista |
| DIMENSIONS | 21.3 mm |