Supermicro SuperChassis 733TQ-668B Midi Tower Black 668 W by Super Micro
Supermicro SuperChassis 733TQ-668B Midi Tower Black 668 W Image
16 IN STOCK  (0 local - 16 remote)
Expected to ship within 7 days of order
Free shipping within Ireland!
Key Features
  • Midi Tower Server
  • ATX, EATX
  • Supported HDD sizes: 3.5"
  • Number of 3.5" bays: 4 Number of 5.25" bays: 2
  • Power supply included 668 W
  • Black
See full specifications
See product description
Details
Mid-Tower SC733 SuperChassis
Specifications
FORM FACTOR Midi Tower
MOTHERBOARD COMPATIBILITY ATX, EATX
POWER SUPPLY INCLUDED Yes
COLOR Black
SIDE PANEL WINDOW No
EXTERNAL 5.25 2
INTERNAL 3.5 4
EXPANSION SLOTS 7
REAR FAN SUPPORTED 1x 120 mm
REAR FAN INSTALLED 1x 120 mm
DIMENSIONS 178 mm