|
Expected to ship within 10 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TFA Rey USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 750 Ultra-fast USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Captain America USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
32GB Verbatim USB2.0 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
| CAPACITY | 128GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| TRANSFER RATES | 420 MB/s |
| COLOUR | Black |
| SECURITY | 128-bit AES |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| MATERIAL | Aluminium |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 35 °C |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista |
| DIMENSIONS | 21 mm |