|
Expected to ship within 9 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Verbatim Store N Go USB2.0 Type A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Exodia M USB3.2 Type-A Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
16GB Ant Man USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Kingston Ironkey Keypad 200 AES-256 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
256GB SanDisk Extreme Pro USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB FROZEN Elsa USB Drive
| IN STOCK |
16GB Albus Dumbledore USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology Data Traveler Micro Duo 3C USB Flash Drive - Stainless Steel, Purple
| IN STOCK |
32GB Integral Crypto DUAL FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 128GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| TRANSFER RATES | 150 MB/s |
| COLOUR | Black, Silver |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 45 °C |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Yes |
| DIMENSIONS | 13.2 mm |