Canon PGI-9 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302XL Ink Cartridge (Cyan, Magenta, Yellow)
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CL-246 Ink Cartridge Color
| IN STOCK |
Canon PG-545XL High Yield Fine Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
HP 364 Yellow Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 728 Ink Cartridge 300ml Magenta
| IN STOCK |
HP 932XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-22UC Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-123M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 5 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| BLACK PAGE YIELD | 190 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| INK DROP SIZE | 17 |
| PRINT HEAD NOZZLES | 416 |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -15 - 35 °C |
| WEIGHT | 40 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 141 mm |