Epson T1285 Black, Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon Ink CL-41 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC223Y Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 728 Ink Cartridge 300ml Magenta
| IN STOCK |
Canon CL-546XL Cyan, Magenta,Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301 Multi-pack Ink Cartridge (Black, cyan, magenta, yellow)
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 727 DesignJet Ink Cartridge - Yellow
| IN STOCK |
HP 920XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Black, Cyan, Grey, Light Grey, Magenta, Photo Cyan, Photo Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Ink Cartridge Magenta
| IN STOCK |
Epson 29XL T299140 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-22UM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black, Photo black, Cyan, Magenta, Yellow |
| CARTRIDGE QUANTITY | 2 |
| INK VOLUME | 6.9 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | Epson |
| OEM CODE | C13T02E74010 |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| STORAGE TEMPERATURE | -20 - 40 °C |
| PACKAGE DIMENSIONS | 73 mm |