Canon CLI-551XL BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-123BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC985BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-251GY Gray Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302 Multi-pack Ink Cartridge (Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-55XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Brother LC-125XLC Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302 Standard Yield Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-1100HYC Cyan ink cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Cyan |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | L0R13A |
| COLOR PAGE YIELD | 16000 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 10 - 90 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 370 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 220 mm |