|
Expected to ship within 8 days of order Free shipping within Ireland! |
HP 302 Multi-pack Ink Cartridge (Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
HP 302XL Ink Cartridge (Cyan, Magenta, Yellow)
| IN STOCK |
Brother LC-123BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Yellow Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Ink Cartridge - Yellow
| IN STOCK |
Brother LC-223M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-580 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-123M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-521 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon Ink CL-41 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Multi-pack Ink Cartridge (Black, Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
Canon PG-40 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Cyan |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | F9K17A |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 40 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -25 - 55 °C |
| WEIGHT | 450 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 283 mm |