Epson 34 Ultra Ink Cartridge - Magenta
| IN STOCK |
Epson T0715 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-229XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 728 Ink Cartridge 300ml Magenta
| IN STOCK |
HP 935XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
HP 302 Multi-pack Ink Cartridge (Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-521 Photo Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CL-546XL Cyan, Magenta,Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T0711 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon Ink CL-41 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Black, Cyan, Grey, Light Grey, Magenta, Photo Cyan, Photo Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 933XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Yellow |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | P2V64A |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 40 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | 5 - 40 °C |
| WEIGHT | 210 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 202 mm |