Canon CLI-581 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 932XL High Yield Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-580 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Magenta Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CL-546XL Cyan, Magenta,Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 727 DesignJet Ink Cartridge - Yellow
| IN STOCK |
HP 920XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 302XL Ink Cartridge (Cyan, Magenta, Yellow)
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Cyan Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571C XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-123M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-545 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 8 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | 301XL |
| BLACK PAGE YIELD | 430 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| INK DROP SIZE | 13.5 pl |
| PRINT HEAD NOZZLES | 336 |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 32 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 35 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 113 mm |