|
Expected to ship within 9 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB DC Classic Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB DC The Flash USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive
| IN STOCK |
64GB AData UV150 USB3.2 Flash Drive - Black/Red
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB AData Royal UR340 Ultra-Compact USB3.0 (USB3.2) Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology Data Traveler Kyson USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
128GB AData USB3.2 UC300 Type-C USB Flash Drive Black/Green
| IN STOCK |
64GB PQI U603V USB3.0 Ultra-small Flash Drive Red Edition
| IN STOCK |
8GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Apricorn SecureKey 3NXC USB Type C Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Arya USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 256GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| TRANSFER RATES | 130 MB/s |
| COLOUR | Black |
| SECURITY | 128-bit AES, 256-bit AES |
| PASSWORD PROTECTION | No |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 35 °C |
| DIMENSIONS | 19.1 mm |