|
Expected to ship within 8 days of order Free shipping within Ireland! |
Noctua 120mm 1850RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
Enermax AXE 140MM Silent Edition Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate X - CPU IHS Heatsink Removal Tool for Skylake X and Kaby Lake X CPUs
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Arctic P12 120mm CPU Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 4677 (Socket E) |
| ROTATION SPEED (RPM) | 1599 RPM |
| MAX NOISE LEVEL | 24.6 dB |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 14 cm |
| NUMBER OF FANS | 2 fan(s) |
| TYPE | Air cooler |
| DIMENSIONS | 150 mm |
| WEIGHT | 1.14 kg |
| COLOR | Brown, Light brown, Silver |