|
Expected to ship within 6 days of order Free shipping within Ireland! |
Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard - Spanish Layout - Black
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Kensington RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 Corded Keyboard - International EER Layout
| IN STOCK |
Logitech K845 Mechanical Illuminated USB Keyboard - Aluminum, Black
| IN STOCK |
Logitech G213 Prodigy USB -- QWERTY Keyboard -- US Layout
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - French Layout AZERTY
| IN STOCK |
Logitech MK545 Advanced Wireless Mouse Combo Keyboard - German Layout
| IN STOCK |
Logitech K280e keyboard USB QWERTZ German Black Keyboard
| IN STOCK |
Adesso Mini USB with Optical Trackball Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso Slim Touch Mini With Touchpad USB QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech G ProX Lightspeed RF Wireless Gaming Keyboard - White
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal Medical Grade Keyboard White - US Layout
| IN STOCK |
Logitech G512 GX Brown Switch Gaming Keyboard - Carbon
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Office |
| NORMAL KEYS | 109 |
| BACKLIGHT | No |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| DIMENSIONS | 460 x 165 x 15 mm |
| WEIGHT | 883 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |