AOC FHD VA 1920 x 1080 pixels Frameless Gaming Monitor - 24.5in
| IN STOCK |
G.Skill WigiDash 7-inch Touch Screen PC Command Panel, USB Powered
| IN STOCK |
Samsung S27C390EAU 27 Inch 1920 x 1080 Full HD LED Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
| SCREEN SIZE | 62.2 cm (24.5") |
| RESOLUTION | 1920 x 1080 pixels |
| SUPPORTED RESOLUTIONS | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| DISPLAY TYPE | TN |
| REFRESH RATE | 240 Hz |
| BRIGHTNESS | 320 cd/m² |
| CONTRAST RATIO | Flat |
| ASPECT RATIO | 16:9 |
| INPUT CONNECTORS | No |
| BUILT-IN SPEAKERS | No |
| AC INPUT VOLTAGE | 90 - 264 V |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 571 mm |
| BACKLIGHT TYPE | LED |
| WALL MOUNTABLE | Yes |
| AMD FREESYNC | Yes |