|
Expected to ship within 7 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Adesso 2.4GHz RF Wireless QWERTY Desktop Ergonomic Trackball Keyboard - US English
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
Kensington KB Slim Type Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Corsair K100 RGB USB QWERTZ Keyboard - Dutch Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Low Profile USB Wired Waterproof Keyboard - Black, US English Layout
| IN STOCK |
Adesso Slim Touch Mini With Touchpad USB QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech G515 Lightspeed Gaming RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, White
| IN STOCK |
Logitech MK120 Corded Thin Profile USB QWERTY Desktop Keyboard and Mouse Combo - UK Layout
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Washable Keyboard USB K64407US Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 425 USB QWERTY Black Industrial Keyboard - US English
| IN STOCK |
Logitech K585 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, Rose
| IN STOCK |
Logitech G PRO Gaming USB Black Keyboard - US Keyboard Layout
| IN STOCK |
Kensington Slim Type USB Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K270 Wireless Keyboard - German Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | US English |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Office |
| NORMAL KEYS | 104 |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | No |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Yes |
| DIMENSIONS | 463 x 163 x 18 mm |
| WEIGHT | 910 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |