Logitech MK120 Corded Thin Profile USB QWERTY Desktop Keyboard and Mouse Combo - UK Layout
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 630UB USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Kensington Washable USB QWERTY Keyboard - White
| IN STOCK |
Corsair K100 RGB USB QWERTZ Keyboard - Dutch Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - White
| IN STOCK |
Kensington KB Slim Type Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit RF Wireless QWERTY Keyboard - US English - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Meditech Magic Medical Grade USB QWERTY Keyboard - Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Wireless Black Keyboard - US English Format
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Kensington RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 USB QWERTZ Black Keyboard - Swiss Layout
| IN STOCK |
Adesso Antimicrobial USB QWERTY Waterproof Touchpad Keyboard - White
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Desktop Multimedia Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Kensington K64370 USB - US Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Grey, Titanium |
| DESIGN STYLE | Office |
| PALM REST | No |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Yes |
| DIMENSIONS | 363.4 x 121.8 x 25.3 mm |
| WEIGHT | 510 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |