|
Expected to ship within 12 days of order Free shipping within Ireland! |
Logitech G213 Prodigy USB -- QWERTY Keyboard -- US Layout
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso Tru Form Ergonomic USB QWERTY Black Keyboard - US International
| IN STOCK |
Logitech K380 Pebble Keys Keyboard - Rose
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - White
| IN STOCK |
Logitech K120 Business USB QWERTZ Keyboard - Swiss Layout - Black
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Wireless Black Keyboard - US English Format
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso RF Wireless QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Dell Wired Keyboard KB216 - US Layout
| IN STOCK |
Adesso Easy Touch 618 Numeric Universal USB Keypad - Black
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 Corded Keyboard - International EER Layout
| IN STOCK |
Corsair K100 RGB USB QWERTZ Keyboard - Dutch Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | US English |
| COLOR | Pink |
| DESIGN STYLE | Gaming |
| NORMAL KEYS | 67 |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 313 x 105 x 37.5 mm |
| WEIGHT | 880 g |
| MATERIAL | Aluminium, Polymer |
| FORM FACTOR | 65% |